Kedi Yuvaları

Sırala:
Apollon tırmalamalı kulübeBu tırmalama yuva,tırmalama borusu ve oturma alanından oluşmaktadır.Alt tabla alanı : 47cm x 61cmKulübe yüksekliği : 42 cmTırmalama yüksekliği : 44cmNot: ..
Dragon Yuvalı TırmalamaÜrün; peluş kaplı yuva üzerine sisal halat sarılı borudan ve üste yine peluş kaplı,kedinin oturabileceği platform  tabladan oluşmaktadır.Not: Ürünlerimizde kullanılan ..
Elit Yuvalı TırmalamaÜrün; peluş kaplı yuva üzerine sisal halat sarılı borudan ve üste yine peluş kaplı,kedinin oturabileceği platform  tabladan oluşmaktadır.Not: Ürünlerimizde kullanılan ma..
Phaselis TırmalamaPhaselis tırmalamada; iki farklı tırmalama alanı bulunmaktadır.Bunlardan biri sisal halat sarılı 35cm uzunluğunda boru diğeride 20cm yarı çapında yarım daire şeklindeki halı tır..
Poseidon Hamaklı TıralamaPoseidon tırmalamada iki adet yuva,beş adet tırmalama borusu,üç adet oturma platformu ve bir adet hamak bulunmaktadır.Ürün 115 cm yüksekliğindedir.Not: Ürünlerimizde kull..
Talya Katlı TırmalamaTalya  tırmalamada bir adet yuva,dört adet tırmalama borusu ve iki adet oturma platformu bulunmaktadır.Ürün 120 cm yüksekliğindedir.Not: Ürünlerimizde kullanılan mazemel..
Üç Fonksiyonlu Yatak KulübeÜrün hem minder hem koltuk hemde yuva olma özelliğine sahiptir,tamamiyle polar kumaş ile kaplıdır.Not:Ürünlerimizde kullanılan mazemelerin hepsi hayvan sağlığına uygun olara..
1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Powered By Pet Bayi - Toptan Pet Ürünleri Satışı - © 2017

İletişim Formu

Mağaza Bilgilerimiz

Çaybaşı Mh. 1343 Sk.
Aycan Apt. No: 21/D
Muratpaşa / ANTALYA

(+90)546 - 537 28 62

08:30 - 18:30